rezervačné systémy cofis

Rezervačný systém

Rezervačný a recepčný systém IS Cofis©️ vyniká nad ostatnými práve prepojiteľnosťou s ostatnými modulmi systému. Jeho mobilnosť podporuje mobilná aplikácia pre manažment i personál. Výhodou je tiež plná integrácia s Vašimi hotelovými stránkami (nielen prostredníctvom iframe okna).

 • Klient

  Všetko začína on-line rezerváciou. U zákazníka, z pohodlia jeho domova. Jednoduchá a jasná. Priamo z Vašich webových stránok. Bez provízií externým partnerom.

 • Recepcia

  Práca recepčného je niekedy hektická. Jeden klient stojí pri Vás, ďalší to skúša telefonicky, pomedzi to prichádza objednávka z webu. Preto je recepčný systém Cofis©️ intuitívny a ponúka to, čo práve potrebujete.

 • Manažér hotela

  Aby ste nemuseli zdržiavať zamestnancov hotela a prerušovať ich v práci, získajte rýchly prehľad aj detailné informácie o dianí v hoteli priamo, prihlásením sa do systému.

 • Hotelový personál

  Vnútrohotelové agendy je niekedy zložité zosúladiť s rezerváciami a termínmi. Získajte v tomto náskok pred konkurenciou. Aj chyžná či hotelový technik môžu mať one-touch appku aby ostatní kolegovia vedeli, že je ich práca už hotová.

 • Externí partneri, účtovníci, úrady

  Ak potrebujete exportovať domovú knihu či vytlačiť zostavu, niet jednoduchšej úlohy. Zvládnete tiež exporty faktúr pre ekonómku, alebo jej dajte prístup a zvládne to sama.

 • Rezervačný systém

  Prezrite si ukážku rezervačného systému.

  ZOBRAZIŤ DEMO
MÁM ZÁUJEM O REZERVAČNÝ SYSTÉM