modul marketer

Modul marketér

Na platforme IS Cofis® je postavených množstvo riešení od eshopov, cez rezervačné systémy, dochádzkové evidencie, projekt-manažment systémy či intranetové riešenia. V niektorých prípadoch je nevyhnutnosťou komunikácia so zákazníkom. Funkcionality Modulu Marketér dopĺňajú a rozvíjajú ostatné moduly IS Cofis®.

 • Hodnotenia

  Hodnotenie produktov, či služieb po zakúpení, s časovým odstupom, ktorý si zadefinujete sami, Vám pomôže vytvoriť obraz o spokojnosti klientov. To je nevyhnutnosť pre to, aby ste vedeli v čom sa ďalej zlepšovať.

 • Zľavový systém

  Zľavy, zľavy, zľavy... Vytvorte si svoj zľavový systém z kupónov a spätne sledujte, aký mali akcie úspech. Zľavy nominálne, percentuálne, neobmedzené časovo alebo počtom? Zvoľte si svoju cestu.

 • Prehľady a štatistiky

  IS Cofis obsahuje sadu preddefinovaných štatistík a prehľadov. Ak by ste však potrebovali vlastné, aj pre Vás je tu cesta. Ak by ste chceli ešte viac, poskytneme dáta vášmu business intelligence cez API.

 • Do vnútra firmy

  Nezabúdajte ani na marketing do vnútra firmy. Prekvapte pri evidencii dochádzky kolegov maličkosťou a upozornite ich na to, že ich kolega má dnes veľký deň. V dobrom kolektíve sa lepšie pracuje.

MÁM ZÁUJEM O MODUL MARKETÉR