background fakturácia

Fakturácia

Modul Fakturácia je ďalším "dielikom" skladačky Cofis. Ako všetky moduly, vie existovať samostatne, no zároveň je generovanie faktúr možné z ostatných aktivovaných modulov. Faktúry tak budete mať na jednom mieste z rezervácií, eshopu, zmlúv či úloh (zákaziek).

 • Evidencia faktúr

  Faktúry je možné vytvárať, nahliadať do nich, tlačiť či meniť samostatne, bez nutnosti vypisovania zložitých mailov účtovníčke.

 • Faktúry z iných agiend

  Faktúry budete mať na jednom mieste, nech už sa viažu ku zmluvám, zákazkám, rezerváciám či objednávkam. Je jedno či máte eshop, alebo rezervačný systém. Skrátka v tom bude poriadok!

 • Export faktúry

  Bez ohľadu na to, aký účtovný softvér používa Vaša účtovníčka, pripravte jej exportný súbor a preneste jej do programu faktúry, položky i číselníky. Už nebude tráviť hodiny prepisovaním.

 • Schvaľovací proces

  Ak potrebujete do procesu schvaľovania zapojiť viacero kolegov, nastavíme Vám schvaľovanie tak, aby ste s papiermi nemuseli behať z kancelárie do kancelárie.

 • Zapojte aj klientov

  Klientom môžete poslať dokumenty mailom či poštou, no môžu ich mať prístupné aj on-line, prepojené na ostatné dokumenty a informácie. Ušetrite si svoj čas vysvetľovaním súvislostí a dohľadávaním dokumentov - nájdu si to sami.

MÁM ZÁUJEM O MODUL FAKTURÁCIA