obrázok eshop

Modul E-shop

Modul E-shop bol jedným z prvých modulov informačného systému Cofis. Možno aj to je dôvod, prečo je s ním väčšina ostatných modulov integrovaná a prináša používateľom systému pridanú hodnotu. Aktuálne v generačnej tretej verzii ponúka plne responzívny dizajn a prívetivé používateľské rozhranie.

 • Zaujať zákazníka

  E-shop, ako modul IS Cofis je navrhnutý tak, aby mal zákazník podstatné informácie vždy pred očami. UX vychádza z dlhoročných skúseností. Vhodný aj pre veľký počet produktov v ponuke.

 • Jedno-krokový nákup

  Zákazníka odrádzajú dlhé procesy objednávky, preto máme zapracovanú aj jednokrokovú objednávku. Tiež možnosť bez registrácie, aby Vám zákazníci neutekali ku konkurencii.

 • Automatizácia

  Najlepšie manažérske praktiky informačných systémov odporúčajú, aby sa najskôr systém vyladil, až potom automatizoval. A to bola cesta, ktorou si prešiel aj e-shopový modul.

 • Roly

  Rôzne roly pre rôzne typy používateľov zabezpečujú správny prístup ku správnym dátam a neodpútavajú pozornosť od funkcionalít a zložitého menu používateľov, ktorí sa tak môžu venovať len svojej práci.

 • Marketingové informácie

  Azda každý vlastník eshopu potrebuje vedieť, čoho sa koľko a kedy predalo. Akí boli zákazníci spokojní, a chce ich vedieť osloviť pred i po nákupe.

MÁM ZÁUJEM O MODUL E-SHOP